Агенцію регіонального розвитку Вінницької області очолить Єлизавета Савчук
21:01 23.06.2024
536

Нещодавно у Вінниці відбулися збори засновників і співзасновників «Агенції регіонального розвитку Вінницької області». В результаті відбулося ряд змін  - в керівному складі і в складі наглядової ради агенції.

До складу наглядової ради тепер входять  - голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий; заступник начальника  Вінницької ОВА Сергій Здітовецький; керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк; ректор ВНТУ Віктор Біліченко; ректор ВНМУ ім. М.І. Пирогова Вікторія Петрушенко.

Наглядова рада Агенції також затвердила персональний склад Конкурсної комісії щодо призначення директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

Конкурсна комісія розглянула заяви та документи кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» Наталії Гижко та Єлизавети Савчук, а також ознайомилася з їхнім баченням розвитку Установи та її діяльності на наступні три роки.

За результатами  відкритого голосування членів Конкурсної комісії перемогу в конкурсі здобула Єлизавета Савчук.

Зазначимо, Єлизавета Савчук зараз обіймає посаду  начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради.
 

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також