Для українців з тимчасово окупованих територій запровадили спеціальні умови вступу на магістратуру
16:28 21.06.2024
257

Для українців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, запроваджені спеціальні умови для вступу на магістратуру, що дозволяють не складати єдине фахове вступне випробування та єдиний вступний іспит для певних спеціальностей. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Наказ "Про внесення змін до Порядку прийому для здобуття вищої освіти у 2024 році" вже зареєстровано в Міністерстві юстиції і набрав чинності 19 червня.

Ці зміни стосуються осіб, які цього року завершують здобуття ступеня бакалавра та перебувають на тимчасово окупованих територіях або в населених пунктах, віднесених до зони активних бойових дій.

Вступники, які планують продовжити навчання для здобуття ступеня магістра у тому ж закладі вищої освіти на спеціальностях, що отримують особливу підтримку, можуть не складати єдине фахове вступне випробування та єдиний вступний іспит.

Якщо ж у закладі вищої освіти не здійснюється підготовка магістрів за спеціальністю, з якої був отриманий диплом бакалавра, то вступники мають право подати документи на таких умовах до будь-якого переміщеного (тимчасово переміщеного) ЗВО Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також