До Вінниці завітала військова делегація з Америки
19:00 09.07.2021
263

У Вінниці командування Повітряних Сил ЗСУ зустрілися із військовою делегацією США. Ними було обговорено можливості подальшого співробітництва.

Під час перемовин з військово-повітряним аташе при Посольстві США в Україні підполковником Джоном Картером і представником Національної гвардії штату Каліфорнія майором Кенджі Мацуда йшлося про стратегічні плани двостороннього співробітництва та методи їх реалізації у найближчому майбутньому.

Із авіаторами авіаційного крила ВПС Національної Гвардії штату Каліфорнія українські Повітряні Сили підтримують давні партнерські відносини. Зокрема, три роки тому двостороннє навчання "Чисте небо – 2018", яке проходило на базі аеродрому Старокостянтинів на Хмельниччині, стало найпотужнішим заходом з бойової підготовки, який американські та українські військові льотчики провели у тісній взаємодії, як на небі, так і на землі. Таке ж навчання планується провести у найближчому майбутньому.

Заступник начальника штабу Повітряних Сил ЗС України полковник Геннадій Шелудько подякував американським партнерам за всебічну підтримку Повітряних Сил. Зокрема, йдеться про матеріально-технічну допомогу: обладнання аеродромів Повітряних Сил засобами радіонавігації та посадки за стандартами НАТО, обмін досвідом у застосуванні безпілотних літальних комплексів, курсову підготовку військовослужбовців Повітряних Сил, що проводиться тренувальними місіями Командування ВПС США в Європі тощо.

Військові також обговорили перспективу створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів на кшталт Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що є у розпорядженні Сухопутних військ на Львівщині.

Говорили також про спільне із каліфорнійцями тренування фахівців з пошуково-рятувального забезпечення та виживання льотного складу.

Джерело

Читайте також
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum
Регіони
Сьогодні, 13:00
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum