Фейковий додаток з App Store вкрав у користувача біткоінів на $ 600 тисяч
12:03 02.04.2021
257

Користувач айфона Філіп Крістодулу став жертвою шахраїв, які за допомогою фейкового додаткиу вкрали у нього біткоіни вартістю $ 600 тисяч. Про це повідомляє The Washington Post.

У лютому Крістодулу вирішив завантажити сервіс Trezor для зберігання криптовалюти. Він не знав, що компанія ще не випустила власний додаток, і тому нічого не запідозрив, коли знайшов у App Store сервіс з назвою Trezor і рейтингом в п'ять зірок.

Користувач скачав додаток, ввів в ньому свої дані і перевів туди 17,1 біткона, що становило $ 600 тисяч. Це були всі його заощадження, і вони моментально зникли. Зараз 17,1 BTC досягає вже $1 млн.

Крістодулу каже, що злиться на Apple більше, ніж на шахраїв, оскільки компанія позиціонує сервіс як безпечний і надійний, де кожен додаток перед завантаженням перевіряється.

У Trezor розповіли, що повідомили Apple про програму-наслідувача 1 лютого. Apple видалила його 3 лютого, але, за словами Крістодулу, воно знову з'явилося в App Store через кілька днів, і тільки потім його остаточно видалили.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також