Ігор Ткачук: Одeський мoрський тoргoвeльний пoрт став на нoвий шлях свoгo рoзвитку
10:11 02.02.2017
252

У вересні 2016 року Одеський порт очолив Ігор Ткачук. За цей короткий проміжок часу він встиг проявити себе відповідальним і висококваліфікованим керівником, який вперше за довгі роки зробив порт прибутковим. Завдяки його досягненням, Одеський морський порт з багатьох інших претендентів був номінований на звання «Підприємство року» згідно з рейтингом популярності людей і подій півдня України «Народне визнання».

Одеський морський торговельний порт - це головні морські ворота України. Підприємство є добросовісним платником податків, і щорічно сплачує до бюджету понад 700 млн. грн.

- Можна говорити про багато проектів і перспектив, стратегії розвитку, залучення інвестицій, однак все це повинен хтось реалізовувати. В Одеському порту це реалізовують люди. Колектив дуже згуртований, дуже трудолюбивий, тому нагорода «Краще підприємство» - це нагорода всіх портовиків, які працюють в Одеському порту. Я вдячний їм за те, що вони своєю щоденною працею зробили так, що підприємство в непрості часи залишається прибутковим, - -зазначив Ігор Ткачук.

Під керівництвом Ігоря Ткачука проводиться ряд заходів, приймаються сотні рішень, спрямованих на розвиток порту та збільшення його фінансової прибутковості.

Його зусиллями на підприємстві була створена нова організаційна структура, впроваджена вертикаль з питань безпеки та протидії корупції.

Також за ініціативи Ігоря Ткачука, за рахунок додаткових джерел економії, вдалося на 40% підвищити заробітну плату всім співробітникам порту і посилити їх соціальну  захищеність. До прикладу, працівникам підприємства, які призиваються на військову службу, видається п’ять окладів, за ним зберігається робоче місце та заробітна плата на період його служби в армії. Все це прописано в колективному договорі.

Керівництво порту не збирається зупинятися на досягнутому, планує забезпечити розвиток інфраструктури, залучення інвестицій, а також працює над подальшим підвищенням заробітної плати своїх працівників.

Детальніше дивіться у відеосюжеті «Новини Gnews»:

   
Читайте також