"Ми навчилися відповідальності": у Вінниці подякували Петру Порошенку за 5 років роботи
11:59 23.04.2019

22 квітня вінничани зібрались на Майдані Небесної Сотні для того, щоб виразити щиру подяку Петру Олексійовичу Порошенко. Присутні згадували 5 років президентства та розповідали, за що саме кожен з них вдячен. Близько 20 людей підходили до мікрофону та висловлювали свою думку щодо змін в країні за ці роки.

Дехто прийшов на площу у вишиванках, з українським прапором, жовто-блакитними стрічками та плакатами "Дякую". Вінничани висловлювали вдячність за впевненність в завтрашньому дні, можливість розмовляти українською мовою та рідну культуру. Також деякі закликали "перевіряти інформацію". Було згадано справи президента, зокрема фонтан "Roshen", дитячі майданчики, розвиток культури та безвізовий режим.

Один зі спікерів зауважив, що Петро Олексійович запам`ятається на сторінках підручників історії нарівні з Петлюрою, Мазепою та Бандерою.

Слід зазначити, що люди, якi виступали з промовами, не ідеалізували особистісь президента:

"Я розумію все, що він зробив не так, або обіцяв і не зробив, або обіцяв і не вийшло зробити. Але я дякую президентові, що мені ні разу за ці роки не було соромно за країну!"

Читайте також