Меморандум МВФ передбачає реформу сфери аудиту в Україні
13:01 05.04.2017
252

Відповідно до меморандуму з Міжнародним валютним фондом, в Україні передбачено реформування сфери аудиту і бухгалтерського обліку. Про це УНН повідомили у прес-службі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

"Пунктом 16 меморандуму передбачено реформування сфери аудиту і бухгалтерського обліку з метою поліпшення функціонування фінансових ринків, підвищення прозорості та якості розкриття інформації емітентами, а також скорочення масштабів корупції та шахрайства", - йдеться у повідомленні.

"Верховна Рада повинна прийняти новий закон про аудиторську діяльність і переглянути існуючий закон про бухгалтерський облік", - додали у регуляторі.

Повідомляється, що нагляд за аудиторською професією повинен відповідати директивам ЄС про бухгалтерський облік, в тому числі повинна бути передбачена можливість з боку НБУ і НКЦПФР встановлювати у прозорий спосіб додаткові стандарти для аудиторів банків та інших регульованих організацій (професійних учасників ринку та емітентів). Термін виконання цієї задачі - до кінця липня 2017 року, зазначили у відомстві.

Нагадаємо, Україна за меморандумом з МВФ реформуватиме регулятор ринку цінних паперів.

Джерело: УНН
Читайте також