«Всі мають бути рівні перед законом»: нардеп Геннадій Ткачук про авто на єврономерах
19:05 11.07.2018
253

Народний депутат Геннадій Ткачук в прямому ефірі телеканалу «Еспресо» разом з колегами прокоментувати політичну ситуацію, що склалась в Україні.

Темою дня стало те, що центр Києва зупинився через мітинг власників авто на єврономерах. Мітингувальники планують в подальшому блокувати основні траси країни, а також – під’їзди до аеропортів Бориспіль та Жуляни, якщо їхні вимоги не будуть виконуватись.

А вимагають наступне:

  • ввести єдину ставку на розмитнення авто на рівні 300 доларів;
  • скасувати постанову Кабміну, якою синхронізувались дві бази даних: поліцейська та митна;
  • відставки виконуючого обов’язки голови фіскальної служби, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Ситуацію з проблемними «євробляхами» прокоментував Геннадій Ткачук.

«Перш за все, хочу відзначити: це системна проблема, і тут є декілька серйозних речей. По-перше, це безпека громадян. Я маю на увазі випадки, коли багато вчинено ДТП саме за участю авто на єврономерах, а поліція не може встановити власника машини. По-друге, фінансування держави. Які кошти вкладати в охорону здоров’я та розвиток нації, якщо усі громадяни з нерозмитненими авто заплатять по триста доларів, як вони бажають?», - розповів народний депутат.

Окрім цього, Геннадій Ткачук погодився зі своїм колегою, Леонідом Ємцем, наголосивши:

«Всі мають бути рівні перед законом, і це питання потрібно вирішувати».

Під час ефіру також обговорили одну із вимог мітингувальників - відставку Продана, Гройсмана та Авакова.

«Я чітко зазначаю, що ці вимоги подавали ті контрабандисти, які з силовими структурами заволоділи сотнями мільйонів доларів. Ті кошти, які мають іти до бюджету: на оборону, на лікування, на дитячі садочки, на освіту. Тому вони вимагають відставки тих людей, які оголосили боротьбу з контрабандами», - додав Геннадій Ткачук.

Нагадуємо, експерти говорять, що автомобілів на єврономерах в Україні, що не були розмитнені, біля трьохсот тисяч, і їхні власники де-юре порушують закон про розмитнення.

Читайте також