Зарплату військових планують збільшити на 30% - Резніков
11:29 03.12.2021
269

Міністр оборони Олексій Резніковов заявляє, що наразі у Збройних силах немає заборгованості й планують збільшити зарплату військовослужбовцям на 30 відсотків.

Про це він сказав під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Сьогодні солдат отримує в середньому 10,2 тис. грн. А середня мінімальна можливість заробляти – 14,3 тис. грн. Тому, як мінімум, моя задача на 30% збільшити і по сітці вверх. Для того, щоб це у майбутньому році відбулося, треба плюс 18 млрд грн. На жаль, сьогодні в державному бюджеті такого ресурсу немає», – наголосив Резніков.


Міністр оборони додав, що уряд планує шукати певні «компромісні рішення» для вирішення даного питання, і упродовж трьох найближчих років сподівається розробити «розумну, зрозумілу, а найголовніше, справедливу модель» підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців. 

Відповідаючи на запитання щодо вступу України в НАТО, міністр зауважив, що прийняття цього рішення носитиме політичний характер, це політичне рішення усіх кран Альянсу, а наразі там немає єдиного рішення по Україні.

«Але нам потрібно не чекати і бути готовими до вступу де-факто. А де-юре відбудеться тоді, коли буде наш із вами день», - сказав Резніков.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також