Ігор Ткачук розповів про роботу ОФ ДП «АМПУ» та перспективи розвитку Одеського порту
18:37 07.02.2018
В Одеській філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» обговорили роботу підприємства та перспективи розвитку Одеського порту. В рамках засідання Ради Порту керівник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук прозвітував про роботу та розповів про плани розвитку інфраструктури та збільшення доходів державного підприємства.  Після виступу Ігоря Віталійовича присутні згідно визначеної процедури проголосували та визнали результати роботи керівника підприємства «задовільними». Звітуючи Ігор Ткачук  перш за все зупинився на фінансових показниках роботи підприємства. Начальник ОФ ДП «АМПУ» зазначав, що порівняно з минулим роком фінансовий показник зріс на 18%, не зважаючи на те, що фінплан державного підприємства було затверджено лише влітку.
  • Зростання фінансових показників нам вдалося досягнути завдячуючи раціональному використанню ресурсів, проведенню заходів щодо підвищення дохідної частини. Зокрема, антикорупційній діяльності та виваженій кадровій політиці. Хочу звернути вашу увагу, що в минулому році нам вдалось уникнути скорочень, окрім того нам відбулось зростання середньої заробітної плати за 2017 рік на 12%, а на початку 2018 року - на 14%. Як керівник державного підприємства розумію необхідність дотримання усіх соціальних гарантій та забезпечення гідної заробітної плати, щоб робота в Одеському порту й надалі вважалась престижною і до нас приходили лише висококваліфіковані співробітники.
Ігор Ткачук окремо зупинився на виробничих показниках підприємства.
  • Нині ми можемо спостерігати зниження обсягів перевалки на 4% порівняно з минулим роком. Хочу наголосити, що це обумовлено реалізацією на базі державного підприємства ряду інвестиційних проектів, які пов’язані з капітальним будівництвом. Зокрема мова йде про реконструкцію 7 причалу, транспортної естакади, будівництво зернового терміналу на причалі 1-з, контейнерного терміналу на базі Карантинного молу. Окрім того триває робота, щодо активної реалізації проектів наших партнерів на території порту, а саме: зернопереробний комплекс «Олімпекс Купе Інтернешнл», зернопереробний комплекс на базі причалу 25-26, зернопереробний комплекс «Бруклін-Київ»  на базі причалу 1-з.
За словами Ігоря Віталійовича усі вищеперераховані проекти мають велике значення для Одеського порту й зауважив, що їх реалізація розпочалась давно, проте активна фаза робіт припала на 2017 рік. Він наголосив, що це стало можливим після їх повного узгодження у профільному Міністерстві. Закінчуючи свій Виступ начальник ОФ ДП «АМПУ» подякував керівникам стивідорних компаній за співпрацю та наголосив, що сьогодні Одеська філія має повне взаєморозуміння з Центральним апаратом та Міністерством Інфраструктури, що дає можливість рухатись вперед та чекати позитивного результату.
Читайте також