У Вінниці може з‘явитися автоматизована система моніторингу якості води. Про це йшлося на Європейській конференції з енергетичного переходу, яка проходить у місті Діжон.
Про це повідомляють офіційні джерела.
Під час конференції Сергій Моргунов зустрівся з представником Європейської комісії Патріком Чайлдом. Вони обговорили, зокрема, можливість реалізації проєкту зі створення у Вінницькій громаді сучасної автоматизованої системи моніторингу якості поверхневих вод Південного Бугу, - зазначено в інформації.