Оголошено конкурс щодо створення хабів для жінок-підприємиць
18:00 12.01.2023
257

Центр «Розвиток КСВ» запрошує громади України долучитися до створення мережі хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub). За результатами відкритого конкурсу оберуть три громади України, в яких уже навесні 2023 створять перші хаби.

Участь можуть взяти органи місцевого самоврядування, громадські організації і благодійні фонди, коворкінги, молодіжні центри, асоціації підприємців і навіть окремі активісти. Зареєструватися можна до 5 лютого включно за цим посиланням.

Що буде у UWE HUB?

  • У навчальних хабах будуть воркшопи, відкриті події, лекції від підприємиць, а також візити до локальних бізнесів, якими керують жінки. Мета – допомогти жінкам-підприємицям знайти бізнес-партнерів та інвесторів;
  • Протягом навчання організатори й запрошені журі обиратимуть найкращі бізнес-ідеї і надаватимуть невеликі гранти на їхню реалізацію;
  • Для жінок організовуватимуть зустрічі з психологами, а також проводитимуть заняття з йоги і медитації. Дітей учасниць навчатимуть фінансової грамотності.

Натомість організатори оплатять роботу координаторок хабів, допоможуть з навчальною програмою і активностями, а також забезпечать інтернетом і нянями для жінок, які візьмуть участь.

Серед партнерів ініціативи Global Giving, посольство Нідерландів в Україні та рух Buzz Women.

Автор: Вікторія Присяжнюк
Читайте також