Ціна криптовалюти Dogecoin злетіла після твіта Ілона Маска з лише одним словом - «Доге»
19:38 04.02.2021
256

Глава SpaceX і Tesla Ілон Маск, який кілька днів тому написав про свій тимчасовий «відхід» з твіттера, перервав мовчання, щоб підтримати  криптовалюту-мем Dogecoin. Він опублікував фото ракети, що летить до місяця, а потім написав «Доге».

Через приблизно 15 хвилин курс токена піднявся на 19%. Через якийсь час він опублікував ще кілька твітів про Dogecoin, після чого зростання досягло 76%.

Перервавши мовчання в твіттері, Маск спершу підтримав запуск ракети SpaceX з інтернет-супутниками. Після того як курс криптовалюти піднявся завдяки його наступного твіту, Маск опублікував мем і підписав його «Будь ласка».

Тут вже бізнесмен увійшов у смак і присвятив жартівливій криптовалюті ще три твіти: «Не потрібно бути гігачадом, щоб її купити», «Dogecoin - це народна криптовалюта» і «Ні максимумів, ні мінімумів, тільки Доге».

З офіційного аккаунта кріптовалютної біржі Huobi Ілона Маска запитали, чи впевнений він. На що підприємець відповів: «Найбільш вірогідний найвеселіший результат».

Користувачі Reddit з кінця січня намагаються підняти курс Dogecoin до $ 1. На момент написання статті курс становив $0,5.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також