12 українських IT-компаній увійшли в топ-100 кращих аутсорсерів світу
19:12 20.02.2017
257
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

12 українських IT-компаній потрапили в рейтинг 100 кращих постачальників послуг аутсорсингу. Про це йдеться в рейтингу кращих постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100, опублікованому Міжнародною асоціацією IAOP, пише Ain.ua.

Серед 12 компаній - як міжнародні бізнеси з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти.

У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma, TEAM International Services і Softengi.

"Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг", - зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

"Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія знаходиться на правильному шляху. Це - вже третя галузь за рівнем експорту", - зазначає Андрій Павлів, CEO і співзасновник N-iX, яка в цьому році вперше потрапила до рейтингу.

Повністю рейтинг топ-100 кращих аутсорсерів світу виглядає так (компанії ранжовані в алфавітному порядку):

[/vc_column_text][vc_column_text]

Global Outsourcing 100 - це щорічний список кращих в світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику. Нагадаємо, в минулому році в цьому рейтингу було 10 IT-компаній з України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Читайте також