Кубів розповів, на що підуть 54 млн.доларів від уряду США
16:45 15.03.2017
254

Україна підписала угоди з урядом США, спрямовані на підтримку сприяння стійкому економічному розвитку та покращення прозорості процесів урядування в Україні.

Від імені уряду України угоду піідписав перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у вівторок, 14 березня, Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Підписання двох документів спрямоване на збільшення обсягів міжнародної технічної допомоги з боку Уряду США на загальну суму понад 54 млн доларів США. Таким чином, загальний обсяг допомоги в рамках цих Угод становитиме понад 123 млн доларів США", - йдеться в повідомленні.

Кубів висловив вдячність Уряду США за підтримку України, а також за вагомий внесок в економічний і соціальний розвиток України протягом 25 років.

«Важливість цієї допомоги також у тому, що вона спрямована у ключові напрямки реформ, які проводить Україна: підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі, функціонування незалежної та прозорої системи правосуддя; прозорість та підзвітність сфери державного управління та послуг; розвиток сільськогосподарського виробництва», - підкреслив Кубів.

Зі свого боку Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що, крім фінансової підтримки, Угода також свідчить про потужне партнерство між Україною та США.

«Співпраця з Україною має не лише фінансовий характер, бо вказує на готовність співпраці задля підтримки демократії, стабільного процвітання України, які грунтуються на фундаментальних європейських цінностях. Додаткова технічна підтримка допоможе Україні здійснити важливі кроки до зміцнення добробуту України, на який вона заслуговує», - зазначила Йованович.

Укрінформ

Читайте також