Облавтодори почали роботу в системі Prozorro
09:43 04.08.2017
253

У четвер, 3 серпня, стартував перехід облавтодорів на систему Prozorro. Про це повідомили в Державній акціонерній компанії "Автомобільні дороги України".

"ВАТ "ДАК" Автомобільні дороги України" наказом №157 від 1 серпня 2017 зобов'язав дочірні підприємства здійснювати закупівлі в електронній системі. Ініціатива впроваджується для відкритості та підконтрольності закупівель і всіляко підтримується Міністерством інфраструктури України та Державним агентством автомобільних доріг України. Зараз облавтодори формують свої потреби і вже наступного тижня вони з'являться на електронних майданчиках Prozorro", - йдеться в повідомленні. В ДАК відзначили, що деякі облавтодори вже користувалися системою. А повний перехід компанії і її дочірніх підприємств на Prozorro дозволить застосовувати уніфіковані правила здійснення процедур, вважають в компанії.

"Протягом останнього місяця була проведена велика робота по розробці ефективного переходу на електронні закупівлі. У рамках експерименту, деякі облавтодори вже проводили процедури. На основі цих закупівель, ми отримали перелік проблем, з якими Компанія може зіткнутися і сформували алгоритм їх уникнути", - розповів в.о. голови правління компанії Роман Косинський.

РБК-Україна

Читайте також