Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) став новим партнером бонусної програми ДонорUA
16:28 24.09.2021
314

Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) став новим партнером бонусної програми ДонорUA

Вересень став особливим із розвитку співпраць, пов’язаних із донорством і спортом. Тепер можна здати кров і безкоштовно відвідати домашній матч футбольного клубу «Нива» (Вінниця). Так ви врятуєте до трьох життів і будете мати змогу відвідати гру вживу.

Для цього треба зробити донацію та зареєструвати її в кабінеті донора на сайті ДонорUA (попередньо треба зареєструватися). Опісля із промокодом, який буде надіслано на електронну пошту, підійти до каси, де проходитиме подія. За 100 балів вам надійдуть 2 квитки, що дає можливість зробити подарунок і близькій людині.

 

Пропозиція діє на наступні домашні матчі:

  • 25.09 «Нива» – «Карпати Львів»;
  • 06.10 «Нива» – «Буковина»;
  • 23.10 «Нива» – «Лівий Берег»;
  • 31.10 «Нива» – «Епіцентр»;
  • 13.11 «Нива» – «Чайка».

 

Часто не вистачає лише єдиного поштовху. Бонусна програма допомагає не тільки вперше заохотити донорів, а й підтримує їхню активну діяльність. Кабінети постійно поповнюються незвичними пропозиціями. За донацію можна отримати від келиха вина до квитка на матч. Якщо ви раніше не здавали кров, а тільки вирішили стати донором, то обов’язково перегляньте, чи нема у вас тимчасових або абсолютних протипоказань. Також радимо ознайомитися з правилами підготовки до донації та особливостями харчування донорів. Після процедури додайте інформацію у кабінет і активуйте свої бонуси.

Для того, щоби не виникало дефіциту, треба 2 млн донорів у нашій державі. Подібні ініціативи гуртують, надихають і стимулюють сотні та навіть тисячі людей. Із кожною подією стаємо ближчими до мети, адже все на сайті зареєстровано понад 40 тисяч донорів. 

Закликаємо прийти на донації та відвідати домашні матчі футбольного клубу «Нива» (Вінниця). Разом – до великих цілей!

Довідка 

Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) – професійний футбольний клуб, що бере участь у Другій лізі ПФЛ. Вінницька команда була створена в 1958 році під назвою «Локомотив» за ініціативою начальника Південно-західної залізниці Петра Кривоноса. Це – Фіналіст Кубка України (1996 р.), Чемпіон першої ліги ПФЛ України (1993 р.), Срібний призер групи «А» другої ліги ПФЛ ( 2009/10 р.), Бронзовий призер групи «А» другої ліги ПФЛ (2008/09 р.), Володар Кубка ліги ПФЛ (2010 р.) і т.д.

ДонорUA – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. Проект створений у співпраці ГО "Всеукраїнська асоціація донорів України" та української ІТ-компанії DevRain.

Автор: Іван Петрик
Читайте також