Ikea продаватиме домівкам в Швеції сонячну і вітряну енергію за передплатою
21:02 18.08.2021
254

З вересня 2021 року в Швеції сервіс Strömma буде по підписці надавати електроенергію, вироблену на сонячних і вітряних електростанціях. Про це повідомляється на сайті інвестиційного підрозділу Ingka Group, що контролює більшу частину магазинів Ikea.

Користувачі Strömma зможуть відслідковувати споживання в мобільному додатку. Там же можна дізнатися, скільки енергії виробляють сонячні панелі Ikea, які зараз продаються в 11 країнах. Зайві панелі також можна продати в додатку. Вартість передплати поки невідома.

Як зазначає Reuters, електрику буде поставляти компанія Svea Solar, яка виробляє сонячні панелі для Ikea. Вона буде купувати електроенергію на скандинавській енергетичній біржі Nord Pool і перепродувати її без націнки. Домогосподарства будуть платити фіксовану щомісячну плату і плаваючу ставку.

«У Ikea ми хочемо до 2030 року сприятливо впливати на клімат, засновуючи весь свій цикл виробництва на поновлюваних джерелах енергії і ресурсів. <...> Ми хочемо зробити електроенергію доступною для всіх », - заявили в компанії.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також