10 місць, де б він точно хотів зайнятися сексом
15:28 18.08.2016
259

1. У кріслі

Займатися сексом в кріслі дуже зручно в позі наїздниці. Або ж жінка може спертися на спинку крісла, в той час як чоловік розташується ззаду. Варіантів маса, головне - проявити трохи фантазії.

2. Туалетний столик (комод, тумба)

Не обов'язково бігти на ліжко, якщо чоловік збудився побачивши, як ти збираєшся на роботу і одягаєш нижню білизну. Зробіть це прямо на столику - додайте спонтанності у ваші стосунки.

3. В душі

Прийняти разом душ і зайнятися сексом прямо там - ідея хороша, але не без нюансів. Не займайтеся сексом під струменями води. Вони тільки змиють природну змазку - відчуття можуть бути не такими приємними. До того ж, у ванній є ризик впасти, тому потрібно бути гранично обережними. Але як же збуджують мокрі тіла і крапельки води, що падають з губ і вій.

4. Ванна

Зайнятися сексом в розслаблюючій ванні - це, як мінімум, весело. Спробуйте вміститися вдвох в невеликій ванні і при цьому зайнятися коханням - завдання непросте, але дуже збудливе.

5. На підлозі

Зайнятися сексом на підлозі - найпростіший спосіб змінити локацію. Це і весело, і спонтанно. Ось тільки коліна доведеться берегти.

6. Кухонний стіл

Секс на кухонному столі завжди яскравий. Коли ти стоїш така, помідори на салат нарізаєш, і тут він, збуджений, хоче тебе негайно. Підкоряйся, це сподобається вам обом.

7. В автомобілі

Секс в автомобілі можливий (і вітається) у двох випадках: коли присутні тоновані вікна, і коли в салоні не +40. Хоча, в момент пристрасті на ці факти зазвичай мало хто звертає увагу.

8. На підвіконні

Для нього це дуже хвилюючий момент, коли ти, зовсім гола, впираєшся в скло грудьми, перехожі звертають на тебе увагу і думають, який він молодець. Варіант не для сором'язливих, але якщо ти спробуєш, то буде весело.

9. Горище

Якщо ви живете в приватному будинку, і у вас є горище – чим це не романтичне місце для сексу? Воно зазвичай - джерело мотлоху і разом з тим - нескінченна кількість прекрасних спогадів. Старі спільні знімки, твоє весільне плаття, його чоловічі "іграшки" - цей список може бути нескінченним. "Штучки з минулого" допоможуть вам пригадати минуле і розпорошити вашу пристрасть.

10. На пральній машині

Пральна машина може послужити прекрасним "ложем" для любовних утіх. Вібрації барабана під час віджимання - це справжня карусель любові.

Наступна новина
Читайте також