Лікар сказав про небезпеку мастурбації: розповів про наслідки
21:21 08.05.2017
255

Мастурбація може бути корисною для здоров’я, однак бувають випадки, коли це заняття погано впливає на сексуальне життя. Про це розповів уролог Антон Глєбов, пише видання ТСН.

Як пояснює лікар-уролог, у молодих хлопців, які вже мали статеві контакти, а потім тривалий термін не було партнерки і вони займались мастурбацією, може відбутись "блокування".

"У нас є центр оргазмного збудження і є кілька "стежок" до оргазму. Але якщо ми одну протопчемо дуже добре, то змусити ці нейрони йти "іншою стежкою" буде складно", – пояснив лікар.

Ще однією загрозою від мастурбації може бути так звана "мультимедійність". Мова йде про порнографію. Під час самовдоволення людина бачить приємну для неї картинку, від якої і виникає оргазм. Однак, порнографічна картинка і реальне життя – відрізняються.

"Йде пошук партнера, який буде відповідати тому порноактору або ж перенесення вже якихось збочених форм (те, що завдає психологічну або фізичну травму). І тоді вже людина не може адаптуватися в соціумі, тому що він може отримувати задоволення тільки від збочених форм. Ось це небезпечно", – додав Глєбов.

Читайте також