"Любовь нечаянно нагрянет", або Основні правила сексу в водоймі
15:16 04.07.2017
282

Тепла місячна ніч, розпалені тіла вимагають термінового соїтія і охолодження вологою... Ну зізнайся, що було. У кожного було хоча б раз. Вітаю, якщо все пройшло вдало і ти не підхопила якусь інфекцію, тому що саме це може тобі загрожувати під час сексу в водоймі. По суті, секс у воді - це секс і з усіма її мешканцями. Експерименти - це прекрасно, тільки якщо вони не шкодять здоров'ю. Давай поговоримо докладніше, чи варто займатися сексом в водоймах, - пише TOCHKA.NET.

  • Партнер обов'язково повинен розуміти відповідальність, тому як статевий акт у водоймі, в першу чергу, більш небезпечний для жінок - в піхву може швидше потрапити бруд і бактерії. А ще при активних рухах у воді пісок піднімається з дна нагору і під час сексу він буде викликати дискомфорт. Та й взагалі, пісок на або в статевих органах - це не добре.
  • Вода в морі найбільше підходить для любовних утіх, так як солона вода більш стерильна. Але! Якщо у тебе є мікротріщини в інтимній зоні, то від морської води в цих місцях почнеться печіння і неприємні відчуття.
  • Вода змиває природну змазку, що не дуже приємно в плані фізичних відчуттів і що не дає зрозуміти чоловікові, збуджена ти чи ні. Тому можна скористатися мастилом на масляній основі, що не змивається.
  • Що стосується презервативів: від хлорованої і солоної води вони втрачають свої властивості, тому легко можуть розповзтися і навіть зіскочити, тому це не так вже й безпечно. Хоча, якщо чесно, я слабо уявляю, як в воді можна надіти презерватив, хіба що робити це на суші і занурюватися в водойму вже з ним.
  • У ставках, наприклад, водиться дуже багато живності. А разом з нею там водяться такі неприємні штуки (як і їх назви), як трихомонади, стафілококи та інша нечисть. Всі вони виділяють хімічні речовини, що здатні викликати подразнення на шкірі і слизових оболонках піхви.
  • Також часто на озерах, ставках та інших прісних водоймах живуть водяні птахи, які є основними розносниками різних захворювань.
  • Якщо все ж дуже хочеться зайнятися сексом у воді, бери з собою антибактеріальний засіб, наприклад, мірамістин.
  • Концепція сексу в воді сама по собі здається романтичною, але по факту - це все ж дискомфорт. Так, "любовь нечаянно нагрянет" і все таке, але голову втрачати все одно не потрібно - пам'ятай про те, що ризик заразитися інфекцією високий, як би гарно секс у воді не виглядав би в кіно.

Читайте також