Небезпечний, але робить щасливішими. Вчені розповіли про користь і можливі наслідки орального сексу
19:02 06.09.2016
253
Так, американські дослідники Гордон Геллап і Ребекка Берч з Великобританії довели, що жінки, які регулярно практикують оральний секс, зазвичай трохи розумніші та набагато щасливіші за тих своїх ровесниць, які від нього утримуються. Справа в тому, що в чоловічих сперматозоїдах містяться речовини, які піднімають настрій і покращують сон. Більше того, заспокійливий ефект від орального сексу звичайно сильніше декількох таблеток антидепресантів, підкреслює газета The Daily Mail.
 
Проте експерти встановили, що цей ефект спостерігається лише у жінок, які мають постійного статевого партнера. Якщо секс між чоловіком і жінкою відбувається вперше, то впливу на настрій партнерки він практично не робить.
 
З іншого боку, дослідники з Мілуокі (США) виявили, що за останні кілька десятиліть у західних країнах різко зріс рівень захворюваності на рак ротової порожнини. Традиційно вважалося, що його поява пов'язана з курінням, але в останні роки кількість курців у США знижується, а от кількість людей з таким діагнозом лише зростає. Дослідник Майкл Стадлер стверджує, що близько 60-80% випадків виникнення раку ротоглотки пов'язано з тим, що жінки дуже часто займаються оральним сексом.
 
Зараз у США спостерігається справжня епідемія цього виду ракових пухлин. Торік у країні зафіксували 15 тис. таких хворих. У період з 1988 до 2004 рр. кількість пацієнтів з таким діагнозом зросла на 225%. Курців же рік від року стає тільки менше.
 
Так що загалом і в цілому ставлення вчених і медиків до орального сексу вельми неоднозначне. Єдиної думки щодо його безпеки, незважаючи на численні дослідження, як і раніше немає.
Читайте також