Поза "69" - найкраща поза для приголомшливого сексу
21:57 23.10.2017
11445

Якби всі сексуальні пози затіяли змагання, у пози "69" апріорі була б фора: ще б пак - подвійний оральний секс! Ця обставина, якщо підійти до неї з чистою логікою, могла б залишити далеко позаду все, що назбирало людство в області сексу. Але... Але у пози «69» є одне маленьке "але", про яке ми скажемо в кінці статті, - пишет lady.tochka.net.

А спершу - про хороше: про всі переваги пози "69"


  • Поза "69" сподобається жінкам, які люблять бути зверху. Перебуваючи зверху в позі "69", дівчина не страждає від ваги тіла чоловіка, який може втратити над собою контроль і ненароком спричинити якщо не біль, то незручності. До того ж, перебуваючи зверху, значно легше контролювати глибину проникнення члена. Утім, зверху або знизу - це не принципово, і, якщо чоловік ненабагато більший за жінку (і у вазі, і в довжині тіла), то запросто можна й помінятися.
  • Поза "69" багата на варіанти в положенні тіл. Наприклад, можна довго не думати і почати з класики: чоловік лежить на спині, жінка - на ньому. Геніталії одне одного - в повному розпорядженні партнера.
Поза 69
  • Чоловік навіть задля сексу не хоче, щоб жінка була головною? Та не проблема: нехай буде зверху, але опирається на свої руки. І хай лише спробує звалитися, коли його наздожене оргазм.
  • Якщо обидва партнера затяжкі одне для одного, поза "69" робить поблажку. І дозволяє обом закоханим лежати валетом, обличчям одне до одного, але на боці. Доступ до геніталій відкритий, а навантаження на тіла одне одного - немає. Щоправда, і тілесного контакту - мінімум. Але це вже кому що подобається.
  • Найхитромудріший варіант пози "69" - для сильних чоловічих рук. Чоловік стоїть на колінах і перевертає партнерку таким чином, щоб її стегна лягли на плечі, голова опинилась на рівні пеніса, а її геніталії - близько до його обличчя. Чоловік руками міцно тримає жінку, і це надає позі "69" особливого шарму.
Поза 69

А тепер поговорімо про давно обіцяне - мінуси кращої пози для сексу,  пози "69":


Тонкі поціновувачі і просто професіонали орального сексу стверджують, що рідкісній парі вдається одержати максимальне оральне задоволення в позі "69". Річ у тім, що оральний секс дарує такі яскраві відчуття як чоловікові, так і жінці, що встояти перед спокусою забути про партнера та сконцентруватися на своїх відчуттях дуже складно. У позі "69" дуже складно досягти синхронності відчуттів і один із партнерів (до речі, часто саме жінка) приходить до оргазму першим. І в ту мить, коли оргазм уже накриває людину своєю хвилею, пам'ятати про партнера практично неможливо. Утім, деяким парам вдається в позі "69" дістатися оргазму одночасно. Але для цього треба дуже тонко відчувати одне одного, вміти відгукуватися на найменші нюанси в поведінці. Кому це завдання під силу? Тільки тим людям, які щиро кохають одне одного. Отакий мінус у пози "69"... А може, це плюс? Хитромудра поза "69" навіть мінус перетворила на плюс.

Дивись відео про секрети пози "69":

Читайте також