Правда про секс: жінки брешуть про кількість партнерів
22:23 08.11.2020
331

Закордонні аналітики провели дослідження щодо сексуальної активності молоді. За результатами проведеного опитування виявилось, що люди сильно перебільшують сексуальну активність молоді, а чоловіки мають, насамперед, хибне уявлення про інтимне життя молодих жінок, передає ВВС-Україна.

Зокрема, маркетингова компанія Ipsos завершила довгострокове дослідження, присвячене нашим помилковим уявленням про різноманітні речі. Його результати незабаром вийдуть друком в книжці The Perils of Perception («Помилки нашої уяви»).

В ході дослідження у британців і американців, зокрема, запитали, як часто, на їхню думку, люди віком 18-29 років в їхній країні займалися сексом в останні чотири тижні.

Учасники опитування в обох країнах в середньому припустили, що молоді чоловіки мали статеві стосунки 14 разів за останній місяць.

Тоді як за даними комплексних досліджень сексуальної поведінки, фактична цифра становила в середньому п'ять сексуальних актів у британців і чотири - в американців.

Іншими словами, опитувані вважали, що молоді люди займаються сексом майже через день - тобто 180 разів на рік, тоді як в реальності - це лише скромні 50 разів.

Цікаво, що респонденти-чоловіки помилялися ще більше, зазначивши, що сексуальна активність молодих жінок становить приголомшливі 22 рази на місяць у Великій Британії і 23 рази - в США. Справжня цифра, однак, - також приблизно п'ять разів на місяць.

В опитуванні в учасників також поцікавилися, скільки сексуальних партнерів мали за своє життя люди віком 45-54 роки.

Цікаво, що в цьому питання припущення респондентів досить точно відповідали цифрі, яку повідомляють самі чоловіки.

Опитані американці та британці віком 45-54 роки в середньому зазначають, що мали протягом життя 17 партнерів, американці - 19.

Втім картина стає досить дивною, якщо порівняти відповіді чоловіків і жінок. По-перше, кількість партнерів, яке називають у ході опитувань жінки, набагато менша, ніж у чоловіків.

Фактично, жінки стверджують, що мали вдвічі менше сексуальних партнерів, ніж протилежна стать.

І це одна з найбільших невідповідностей у дослідженнях сексуальної поведінки, адже, з точки зору статистки, це просто неможливо. З огляду на те, що йдеться про партнера протилежної статі, а в опитуваннях беруть участь приблизно пропорційна кількість гетеросексуальних жінок і чоловіків, ці цифри в цілому повинні збігатися.

Існує кілька пояснень. Чоловіки, приміром, можуть рахувати сексуальні стосунки з працівницями секс-індустрії або чоловіки і жінки по-різному інтерпретують це питання (наприклад, жінки можуть не відносити до сексуальних стосунків із партнером деякі види сексу, а чоловіки - навпаки).

Втім, найбільш імовірним поясненням все ж таки є той факт, що чоловіки, вочевидь, свідомо чи ні завищують цю цифру, тоді як жінки, навпаки, можуть її занижувати.

Одне нещодавнє дослідження підтвердило це припущення. В ході опитування про сексуальну поведінку дослідники розділили жінок на три групи.

Перша група заповнювала анкету анонімно. Учасниці другої групи були впевнені, що їхні відповіді побачать інструктори. А жінок у третій групі опитували на фальшивому детекторі брехні.

Жінки, які думали, що їхні відповіді побачать, назвали в середньому 2,6 сексуальних партнерів, анонімна група - 3,4, а ті, хто відповідав «на детекторі брехні» - 4,4.

Читайте також