П'ять місць, де не потрібно займатися сексом
19:26 19.12.2016
256

Балкон
Якщо ви наберете в пошуковому рядку запит «впали з балкона під час сексу», то знайдете чимало новин про безрадісний результат такого, здавалося б, безневинного проведення часу. Щоб отримати абсолютно екстремальні відчуття, парочки вибирають складні пози з закиданням ноги на перила, що в підсумку може призвести до падіння одного або обох партнерів. Загалом, якщо хочете сексу на висоті, вибирайте засклений балкон і не вилазьте наполовину в вікно від почуттів.
Пляж
Пляж лідирує відразу в двох списках: в списку найбільш романтичних і в списку найнебезпечніших місць для занять любов'ю. З романтикою все в цілому зрозуміло, а в чому небезпека? У самому піску, який може просочитися в найнесподіваніші місця. У підсумку секс буде нагадувати шліфування наждачним папером. Бррр!
Сіновал
Для початку спробуйте посидіти на сіні кілька хвилин. Якщо ви не закоренілий сільський житель, а досить чутливий городянин, то напевно після такого експерименту будете довго свербіти. Уявіть, що буде після бурхливого сексу в стозі сіна? Швидше за все, ви навіть не доберетеся до фіналу цього дійства, оскільки тіло буде горіти від уколів сухої трави.
Дитяча кімната
Ви знаєте, як боляче наступити на кубик LEGO? А що, якщо цей пекельний кубик віп'ється вам прямо в нижню частину спини? Від однієї думки пропадає будь-яке бажання, якщо тільки у вас, звичайно, немає потреби в дуже екстремальному сексі.
Авто
І знову спірне місце. З одного боку, де, як не в комфортабельному авто, закохані можуть освіжити свої почуття яскравим сексом? Це найдоступніший і зручний варіант. З іншого боку, ваш автомобіль здасться вам не таким вже містким, коли ви спробуєте продемонструвати в ньому чудеса любовного мистецтва.

Читайте також