П'ять "сексуальних" порад від експертів
20:11 07.12.2016
255

Ігри доброї волі
«Немає нічого поганого в тому, щоб зрідка зайнятися сексом для того, щоб зробити приємне своєму партнерові, навіть якщо вам не дуже хочеться інтиму, - каже Марта Міна, професор психології в університеті штату Невада. - В успішних довгострокових відносинах люди завжди йдуть назустріч один одному. Наприклад, ви з чоловіком дивитеся бойовик, а не любовну драму. А він їсть з вами суші, хоча любить шашлики. Ми даємо щось своєму партнеру з любові до нього, нам доставляє радість робити когось щасливим. Чому в сексі має бути інакше?» 
 
А ви говорите про це?
«Коли жінка на прийомі говорить мені: «Я не хочу займатися сексом, я хочу займатися любов'ю», я уточнюю: «Чого саме ви просите? Зорового контакту? Прелюдії? Слів любові?» Дуже часто пари, обговорюючи якісь проблеми, не використовують поведінкові терміни, тобто не говорять, якого конкретно поведінки вони чекають від партнера. Але ж для кожного з нас слова «любити», «дбати» і так далі мають різне наповнення, і партнер просто не здогадується, якої поведінки ви від нього чекаєте! Говоріть гранично конкретно, що вам потрібно і чого ви хочете», - радить Мішель Вейнер-Девіс, терапевт, фахівець з питань шлюбу.
 
Викликайте в собі бажання
«Є стародавня даоська практика, - ділиться Бренді Енглер, сексолог, автор книги« Жінка на дивані ». - Зосередьте свою увагу на області клітора. Дихайте повільно, уявіть собі, що ви дихаєте через піхву. Використовуючи цю практику, поступово ви навчитеся викликати у себе більш інтенсивне бажання».

Сексуальна енергія - річ обов'язкова
«Сексуальна енергія є життєвою силою, і навіть якщо ви не перебуваєте у відносинах, важливо її використовувати, перетворюючи в творчу енергію. Займайтеся творчістю, шукайте людей, які вас захоплюватися і надихають, насолоджуйтеся мистецтвом. Це не тільки допоможе вам підтримувати себе в тонусі, а й залучить у ваше життя сексуального партнера, з яким у вас складуться гармонійні відносини», - говорить Кім Анами, сексолог.
  
Це - ваша партія
«Жінка повинна розуміти, що її сексуальне задоволення - завдання не тільки її партнера, але і її самої. Деякі дами знаходяться у владі упередження, нав'язаного соціумом, що, мовляв, чоловік сам повинен прекрасно знати, як і що робити в ліжку. Але це занадто егоїстичний підхід! Ніхто, крім вас самої, не знає ваших потреб. Ніхто, крім вас самої, так не зацікавлений в тому, щоб ці потреби були задоволені», - вважає Меделін Кастелланос, доктор медичних наук, сексолог з Нью-Йорка.

Читайте також
Помер Григорій Чапкіс
Україна
23:26 13.06.2021
Помер Григорій Чапкіс