Що новенького: топ-5 модних тенденцій в сексі
17:12 16.02.2017
254

Думаєш, мода і секс - поняття, які неможливо поєднати? Ну ось ще! Тут теж є свої тренди і новинки, і ми зараз навіть не про останні моделі вібраторів.

5 модних тенденцій в сексі

Лови топ-5 модних тенденцій в сексі. Навіть якщо ви з партнером поки не готові спробувати щось з цього в ліжку, бути в курсі новинок - це завжди весело.

Sexting

Рух, який з успіхом прижилося закордоном, тільки починає ставати популярним в нашій країні. Ідея проста - отримувати задоволення за допомогою мобільного телефону.

По суті справи «sexting» - відправлення повідомлень еротичного змісту. І не думай назвати це збоченням або підлітковими іграми.

Еко-life

Деякі пари навіть під час занять любов'ю не забувають про природу і навколишнє середовище. Для цього досить прихопити в ліжко органічні презервативи, сексуальні іграшки з дерева і вібратори на енергозберігаючих батарейках.

Справжній бестселер - мастило з натуральних трав.

Сексуальні тату

Тату вже багато років перебувають на піку популярності, останнім часом під впливом світових селебріті почастішали татуювання в інтимних місцях. Якщо тебе лякає тату в «заповідній зоні», обмежся малюнком під грудьми.

Dogging

Новий напрямок для тих, хто любить бути у всіх на виду, а також спостерігати, як інші займаються сексом. Мода на це рух виникла в Великобританії і поширилася по всьому світу.

Якщо ви з партнером хочете виступати в головній ролі або просто подивитися на іншу пару, просто вбийте назву цього напряму в Інтернеті і зареєструйтеся на одному з сайтів.

Спасибі, тренер

Виявляється, наставник потрібен не тільки для занять спортом або контролю над вашим харчуванням. Новий напрямок - особистий тренер по сексу. Інструктор навчить, як залучати протилежну стать, а головне - як доставити партнеру незабутнє задоволення.

Джерело: liza.ua

Читайте також