Секс корисний для здоров'я: 5 доведених медициною причин
21:00 25.07.2021
260

1. Секс - натуральне болезаспокійливий

Недавнє дослідження, опубліковане в «Віснику експериментальної біології і медицини», доповіло, що ендорфіни - гормони радості, з надлишком виробляються організмом під час сексу, - швидко і ефективно притупляють біль. Так що відтепер виправдання «У мене болить голова» не працює! 

2. Секс зміцнює імунітет

Якщо вірити дослідженням, проведеним в Пенсільванії і переказати в «психологічному огляді», ті, хто займається сексом один або два рази на тиждень, мають на 30% вищий рівень імуноглобуліну А (тобто протистояння імунітету до хвороб), ніж ті, хто нехтує спільними фізичними навантаженнями на користь перегляду серіалу. Але будь обережний! Секс три рази в тиждень і частіше, згідно з даними того ж дослідження, веде до стрімкого падіння рівня імуноглобуліну А.

3. Секс перемагає стрес

Журнал «Біологія психології» рапортує: чоловіки, які займаються сексом регулярно, більш стійкі до стресу, ніж їх одружені товариші. Ми сказали «одружені»? Тьху, ми мали на увазі «холості». Хоча ... невідомо ще, хто частіше займається сексом. Ех!

4. Секс серце береже

Дослідники з Наукового університету Нової Англії, що в штаті Массачусетс, стежили за 1000 чоловіків, регулярно обстежували їх і ставили незручні запитання на кшталт «Як часто ви займаєтеся сексом?». Виявилося, що ті чоловіки, які відповідали: «Ну, не рідше разу на тиждень» - мали більш здорове серце в порівнянні з тими, хто, почувши питання, відводив очі і важко зітхав.

5. Секс - запорука довголіття

Цю тезу своїм дослідженням підтвердили вчені з Королівського університету в Белфасті. «Сексуальна активність, очевидно, надає на здоров'я чоловіка позитивний вплив», - докладно висловився доктор Джордж Дейві-Сміт. Його слова відповідають давньому американському дослідженню, згідно з яким чоловіки, які приділяють сексу хоча б півгодини щотижня, живуть в середньому на вісім років довше за своїх менш сексуально активних ровесників.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також