Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку
21:09 19.09.2017
7212

Спойлер: в списку є фільм, де повноцінного сексу немає, але є сцена з реальним мінетом, - пише Тochka.net.

Якщо ти подумала, що зараз ми будемо розповідати про порно-фільми - ні, про це поговоримо пізніше (або ні). Сьогодні нашу увагу привернули хороші кінострічки, режисери і актори яких настільки віддалися роботі, що навіть секс був не грою. І це справді відчувається під час перегляду фільмів - енергія буквально проривається через екран.

  • "Бурый кролик"
Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку

"Бурий кролик" - це режисерська робота актора Вінсента Галло. Картина відома більше не відвертою сценою, а млявим сюжетом. Саме тому критик Роджер Еберт назвав її "найгіршим фільмом за історію Канн". Але шанувальники творчості Галло думають зовсім інакше і обожнюють як картину, так і самого актора. У фільмі немає реально сексу, але є справжній мінет, який головна героїня Хлое Севіньї робить герою Вінсента.

  • "Їх перша ніч"
Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку

Канадська стрічка "Їх перша ніч" знята в жанрі розмовної драми, тому сподобається лише любителям глибокого сенсу. Протягом усього фільму головні герої філософствують і між іншим займаються сексом. Цікаво, що Енн Емон дебютувала з цією картиною і здивувала всіх тим, що в своїй першій роботі вже зуміла розвести акторів на реальну постільну сцену, і не одну.

  • "Кен Парк"
Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку
Кен Парк © kinopoisk.ru

"Кен Парк" - це фільм скандального Ларрі Кларка, який зняв фільм "Дітки" в 1995 році. Тоді про нього пішла слава як про виробника дитячої порнографії, що зовсім не засмутило талановитого режисера. В "Кен Парк" дітки пішли ще далі, і повнолітні актори зображують постільні сцени настільки переконливо, що, безсумнівно, видає їх реальність. Саме через ці відверті сцени фільм заборонили в Білорусі, Канаді, Норвегії та Австралії.

  • Клуб "Shortbus"
Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку

Клуб "Shortbus" - це досить скандальний фільм про лікаря-сексолога Софі, яка ніколи не відчувала оргазму. Дія відбувається в однойменному клубі, куди Софі і її знайомий гомосексуаліст Джеймс прийшли, щоб разом з усіма займатися сексом, обговорювати хвилюючі питання в різних сферах і грати "в пляшечку". Цікаво, що в цьому всьому дії брали участь і режисер, і оператор.

  • "Антихрист" 
Секс у кіно: ТОП-5 фільмів зі справжніми сценами в ліжку

"Антихрист" - це шалено важкий фільм з елементами насильства, що не кожна людина може додивитися до кінця. Кінострічка починається з відвертої сцени, знятої в фірмовому стилі Ларса фон Трієра. В офіційній версії сказано, що акторів дублювали, але все ж ходять чутки, що Віллем Дефо і Шарлотта Генсбур дійсно займалися сексом на зйомках.

Читайте також