Сексуальні таємниці жінки розкривають її звички
22:04 17.10.2017
255
Справжню жінку важко уявити без маленьких слабкостей. Шкідливі звички можуть розповісти про те, якою їхня власниця буде в ліжку. Ти дуже любиш шопінг або не змиваєш косметику на ніч? Давай дізнаємося, що говорять психологи про такі безневинні звички.
  • Волосся
Якщо у твої звички входить "смітити" своїм волоссям по всій квартирі, то в ліжку ти прекрасна! Ти пристрасна й затята коханка й віддаєш перевагу головувати над чоловіком.
  • Шопінг
Якщо ти любиш ходити по магазинах і примушуєш свого хлопця супроводжувати тебе, то в ліжку ти навряд чи подаруєш йому яскравий секс. Для тебе шопінг значно важливіший за кохання. Можливо, це тому, що ти поки що не зустріла свого єдиного чоловіка?
  • Багато їси на ніч
Сексологи кажуть, що жінки, які здійснюють нічні набіги на холодильник, ненаситні в ліжку ще більше, ніж під час їди.
  • Кусаєш губи
Це звичка свідчить про те, що ти завжди пам'ятаєш образи й нікому нічого не прощаєш. При цьому в ліжку ти пристрасна й темпераментна, але отримати задоволення по максимуму тобі заважають ревнощі.
Сексуальні таємниці жінки розкривають її звички
Сексуальні таємниці жінки розкривають її звички © listal.com/list/the-age-of-alexis-ren
  • Любиш романтику
Найбільше на світі ти любиш запалювати свічки, устеляти ліжко пелюстками троянд і створювати романтичну атмосферу, навіть якщо живеш із коханим уже не перший десяток років? Найімовірніше, ти просто мрієш про бурхливе сексуальне життя.
  • Не знімаєш косметику на ніч
Якщо ти спиш у макіяжі, то ти навряд чи здатна подарувати своєму чоловікові бурхливий секс, але при цьому ти добра й ніколи його не кинеш.
  • Яскраво фарбуєшся
Якщо ти любителька дуже яскравого макіяжу, то ти дуже сильна й не любиш підкорятися. У ліжку ти волієш домінувати. Якщо твій хлопець готовий терпіти твою сексуальну перевагу, то у вас можливі дуже гармонійні стосунки. Якщо ти можеш проводити перед дзеркалом по кілька годин на день, забувши про все на світі, то ти справжня мрійниця. У ліжку ти непередбачувана і здатна подарувати чоловікові феєричний секс.
  • Розкидати білизну по квартирі
Якщо у твоїй квартирі в найнесподіваніших місцях можна наткнутися на трусики, ліфчики й панчішки, то ти - натура артистична і творча. А в ліжку ти просто чудова! Справжня мрія будь-якого чоловіка. Джерело: lady.tochka.net
Читайте також