Шість простих правил ідеального сексу
22:20 23.01.2018
321

Популярний психолог каже, що секрет ідеального сексу знаходиться всередині самої жінки, - пише lady.tochka.net.

Михайло Лабковський - практикуючий психолог з 30-річним стажем, а останні 20 років ще й теле- і радіоведучий. Його лекції більше схожі на публічні консультації. Він абсолютно впевнений, що жити потрібно так, щоб було приємно; а щоб було приємно, робити потрібно тільки те, що хочеться, а чого не хочеться - не робити. І сам він так живе. У цій статті Михайло Лабковський розповідає, як отримувати від сексу максимум задоволення і розкриває 6 простих правил ідеального сексу.
Михайло пише, що секрет офігенного сексу знаходиться всередині самої жінки. Від того, наскільки вона отримує задоволення від сексу в принципі.
А тепер перераховуємо розповсюджені моменти, які заважають хорошому сексу.
  1. Перший раз рідко буває класним за рахунок різноманітних страхів, комплексів і недовіри до партнера. Коли все це буде подолано, жінка повністю розслабляється, віддається своїм емоціям і отримує набагато більше задоволення від сексу. Її шанс отримати оргазм теж збільшується.
  2. Секс буває прісним і механічним тоді, коли одна зі сторін до нього не готова.Наприклад, чоловік уже збуджений, а ви - ні, і ви просто чекаєте, коли він закінчить. Щоб цього не відбувалося, потрібно налагодити комунікацію і дати чоловікові зрозуміти, чого б вам хотілося. Наприклад, тривалу прелюдію, петтінг і так далі. Взагалі, в парі можуть бути різні потреби в кількості раз, в тривалості сексу і в його якості. Чоловік хоче кожен день, а жінка - раз на тиждень. Чоловік кінчає за хвилину, а жінці треба мінімум 15. На початку відносин розбіжність буває завжди. Але якщо у людей близькі довірчі відносини, то природа сама якось їх пристосовує один до одного.
Михайло Лабковський радить: 6 простих правил ідеального сексу
Михайло Лабковський радить: 6 простих правил ідеального сексу   © depositphotos.com
  1. Часто пари використовують секс як спосіб помиритися. Це відбувається після бурхливих сварок і з'ясування відносин, і всім здається, що це прекрасний вихід з положення. На жаль, це не так. Після сварки одна зі сторін неминуче буде відчувати злість і образу. І якщо регулярно займатися сексом з цими відчуттями, може з'явитися відраза і до цієї ситуації, і до партнера. Порада: не тягніть конфлікти в ліжко.Спочатку помиріться, потім займайтеся сексом.
  2. Вам знайома ситуація, коли чоловік, наприклад, відмовився допомагати по господарству, і жінка йому відмовила за це в ліжку? Ну, може бути, не безпосередньо, а тому що голова болить - але всі все зрозуміли. Або жінки намагаються щось виторгувати, випросити, використовуючи секс як валюту. Моя порада: ніколи так не робіть. Секс повинен бути вільний від маніпуляції. Він повинен бути просто тому, що хочеться.
  3. А що робити, якщо чоловік, наприклад, хоче анального сексу, а ви проти? Сексологи кажуть, що можна робити все, що подобається обом партнерам і що не завдає шкоди їх фізичному і психічному здоров'ю. Тут відповідь полягає в вашій відкритості до експериментів. Але особисто я вважаю, що людина не повинна робити того, чого вона робити не хоче. Не примушуйте себе. Навіть якщо розумієте, що чоловік може почати шукати те, що йому потрібно, на стороні.
  4. А ось що робити потрібно, так це проявляти ініціативу в ліжку. Багато жінок поводяться пасивно, тому що їх так виховали - мовляв, так і повинна себе вести справжня жінка. А чоловік в такому випадку думає, що його не хочуть. Йому теж важливо відчувати себе бажаним. Так що хоча б іноді беріть все в свої руки.
Читайте також