Скільки калорій можна спалити під час сексу
19:35 13.12.2016

Шкода вас розчаровувати, але витрата калорій менша, ніж багато хто думає

Думка про те, що в ході занять сексом можна спалити від 100 до 300 ккал, - це міф.

Згідно з дослідженнями, опублікованими в New England Journal of Medicine, за час 6-хвилинного сексу організм спалює всього лише 21 ккал. А журнал WebMD стверджує, що за 30 хвилин занять любов'ю можна витратити від 85 до 100 ккал. Все залежить від інтенсивності і ваших фізіологічних параметрів (віку, ваги, зросту, метаболізму). Виходить, що півгодинне «тренування» в ліжку може прирівнюватися тільки до дуже інтенсивної розминки.

Результати іншого дослідження, опубліковані в журналі PLOS One, свідчать, що більшість чоловіків за 1 хвилину занять сексом спалюють близько 4 ккал, що в два рази менше, ніж за 1 хвилину бігу. У жінок обидва показники нижче: 3 і 7 ккал відповідно.

Іноді секс можна прирівняти до тренувань з помірним навантаженням,як ходьба по горбистій місцевості або гра в теніс. Але все залежить від тривалості, вашої активності та того, як довго ви зможете утримувати високий темп. У цьому ж дослідженні вчені відстежували частоту пульсу під час пробіжки на біговій доріжці і занять сексом. У першому випадку показник був вище.

Однак є й інші думки. Наприклад, вчений Ентоні Кареліс після порівняння бігу підтюпцем і занять сексом зробив висновок, що за умови повної віддачі секс цілком підходить під визначення «фізична активність помірної інтенсивності» і може прирівнюватися до 30-хвилинної пішої прогулянки швидким кроком. Звичайно, це не спринт і не 30 кіл в басейні, але все ж ваші енерговитрати будуть порівнянні з витратою калорій під час легкого тренування.

Так що відмовлятися від походів в спортзал або пропускати пробіжки, замінюючи їх сексом, точно не варто, але можна збільшити кількість спалених калорій, поєднавши приємне з корисним.

Додаємо інтенсивності

Варіант № 1. Можна почати практикувати ранковий секс. У 7-8 годині ранку рівень тестостерону у чоловіків якраз досягає свого піку, і після цього ви можете зі спокійною совістю відправлятися на повноцінне тренування, так як ви вже добре розім'ялися.

Варіант № 2. Можна влаштувати собі йога-секс. В середньому за 30 хвилин заняття йогою спалюється від 100 до 300 ккал (залежить від виду йоги і інтенсивності тренування). Ви цілком можете перенести тренування в ліжко, заодно гарненько розтягнете м'язи.

Варіант № 3. Під час сексу постарайтеся включати м'язи так, ніби ви займаєтеся спортом. Є такий термін, як «усвідомлене тренування». Він означає уявне зосередження на працюючих м'язах і прагнення відчути кожен їхній рух. Якщо ви будете робити так під час сексу, то спалите більше калорій і отримаєте більш яскраві відчуття. Наприклад, якщо включати в роботу м'язи кора, відчуття під час оргазму будуть сильнішими.
Читайте також