ТОП-20 цікавих фактів про кохання і секс
07:53 25.08.2016
259

1. Дослідження показують, що якщо чоловік і жінка зустрічаються в екстремальній ситуації, то ймовірність, що вони полюблять один одного, набагато вища, ніж якщо б це сталося у звичайній обстановці, наприклад, в офісі.


2. Антидепресанти сприяють зникненню закоханості, так як підвищують рівень серотоніну. Велика кількість серотоніну притуплює емоції і пригнічує нав'язливі думки про коханих, як ключовий компонент любові.

3. Мексиканський правитель Монтесума вважав шоколад «любовним наркотиком» і випивав 50 чашок шоколаду в день відвідин свого гарему, де було 600 дружин.

4. Історично склалося так, що піт був головним інгредієнтом в парфумах і любовних зіллях.

5. Більшість людей до шлюбу закохується приблизно 7 разів.

6. Деякі люди, які стверджують, що ніколи не були закохані, страждають гіпопітуїтаризмом, рідкісною хворобою, яка не дозволяє людині відчути емоцію любові.

7. Розрив відносин часто призводить до появи «любовної фрустрації», яка змушує деяких людей любити того, хто їх кинув, ще більше.

8. Обручки часто носять на безіменному пальці лівої руки, так як стародавні греки стверджували, що через цей палець проходить вена «amoris», або «вена любові», яка йде прямо до серця.

9. Насіннєва рідина може сприяти закоханості. Дослідження показують, що сперма містить дофамін («гормон любові») і норадреналін, а також тирозин і амінокислоти, які потрібні мозку для виробництва дофаміну.

10. Європейські чоловіки підсвідомо віддають перевагу жінкам, окружність талії яких складає приблизно 70% від окружності стегон. У ікон краси, таких, як Одрі Хепберн, Венера Мілоська і навіть Твіггі це співвідношення становило рівно 70%.

11. Коли хтось закохується, нейронні ланцюги, що реагують на громадську думку, придушуються. Тому закоханий не звертає уваги на думку друзів і близьких щодо об'єкта його любові.

12. Вивчення психіки студентів, які були тільки що відкинуті своїми коханими, показало наявність у них сильної активності в тій частині головного мозку, яка розпізнає фізичний біль.

13. Психологи стверджують, що ми часто закохуємося в людей, схожих на наших батьків, з якими у нас залишилися невирішені проблеми дитинства. Самі того не підозрюючи, ми прагнемо вирішити ці проблеми в зрілому віці.

14. Прагнення полюбити, як секс і голод, є примітивною, біологічною потребою.

15. Вважається, що чотирилисник приносить удачу, але він також є частиною ірландського любовного повір'я: якщо жінка з'їсть чотирилисник, думаючи про чоловіка, він закохається в неї.

16. Чим довше триває період залицяння, тим кращі перспективи для довгого шлюбу. Люди, які переживають бурхливі і пристрасні романи на початку відносин, частіше розлучаються.

17. Закоханість триває трохи більше року, саме стільки мозок біологічно здатний зберігати стан романтичного блаженства.

18. Жінки відчувають себе коханим, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером, чоловіки, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з партнеркою.

19. Чоловіки більш терпимі, ніж жінки, коли шукають партнера для короткострокових відносин, але набагато прискіпливіші за жінок, якщо збираються одружитися.

20. Пари в усьому світі розлучаються, найчастіше, на 4-му році шлюбу. Після 4-ох років шлюб в цілому стабілізується приблизно 8-ми років.

Попередня новина
Читайте також