Топ-5 речей, які чоловіки хочуть розповісти про оральний секс
20:33 27.12.2016
256

Хороший секс – це не тільки і не стільки віртуозне володіння технікою, і це, як не дивно, стосується також і орального сексу.

Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".

  1. Будь ласка, розслабся: це ж просто секс. Ти не іспит здаєш. Він радий вже тому, що ти його пестиш, і не збирається виставляти оцінки за те, наскільки добре ти вивчила Камасутру.
  2. Він довірив тобі найсвятіше, тому будь обережна з зубками. Можна сказати, це вправа на довіру. В цю хвилину він такий беззахисний – і розраховує на твою акуратність.
  3. Він дуже-дуже постарається попередити тебе, коли відчує наближення кульмінації. Але він просто може не встигнути. Будь ласка, не гнівайся на нього за це. Все тому, що оргазм підкрався непомітно, а не через те, що твій хлопець надивився порно і підступно спланував окропити тебе життєдайною вологою з ніг до голови.
  4. Йому прикро чути про те, що його сперма жахлива на смак. Вона приготовлена з любов’ю спеціально для тебе. Ти не зобов’язана смакувати її, як ковток хорошого вина, але якщо тобі не подобається – будь ласка, будь ввічлива в своїх відгуках.
  5. Якщо тобі не подобається це робити – навряд чи те, як ти це робиш, сподобається йому. Не хочеш – не змушуй себе. Нікому не хочеться, щоб партнер пестив його, кривлячись від огиди. Існують ж інші способи доставити один одному задоволення.
 
Читайте також