Топ-6 звичок у сексі ідеального партнера (18+)
21:05 26.04.2021
269

Секс – комплексне поняття, яке охоплює безліч факторів, які потрібно врахувати, пише Maxim.

Навіть якщо ти не володієш видатними фізичними даними, у тебе все одно є шанси залишитися в її пам'яті чудовим коханцем. Для цього досить дотримуватися шість простих правил.

Пропонуємо до твоєї уваги 6 звичок, якими може похизуватися ідеальний партнер по сексу. З їхньою допомогою можна наблизитися до отримання максимуму задоволення під час заняття сексом.

  • Завжди приймай душ

Вважаєш, що приймати душ кожні три дні – це непотрібна розкіш і до того ж позбавляє Землю дорогоцінної хлорованої води? Ми з тобою погоджуємося. Але зроби виняток, якщо збираєшся зайнятися сексом. Обов'язково прийми душ безпосередньо перед сексом. Повір, хороший коханець – в першу чергу чистий коханець.

  • Не ігноруй прелюдію

Жінки, на відміну від чоловіків, у сексі більше орієнтуються на процес, ніж на результат. Та й збуджуються повільніше. Тож якісна та неспішна прелюдія здатна підняти тебе в очах дівчини.

  • Питай її, як вона почувається

Звичайно, надто часто ставити такі питання не варто. Тому обов'язково запитати у дівчини, чи подобається їй те, що ви займаєтеся сексом на пральній машині. Можливо, вона віддає перевагу душу.

  • Будь відкритий до нового

Експерименти у сексі позитивно впливають на кожного. Тож варто пропонувати своїй дівчині щось цікавеньке. Ти будеш надзвичайно здивованим тим, що твоїй партнерці надзвичайно подобається відкривати щось нове.

  • Сам неси відповідальність за свій оргазм

Ти напевно помітив, що всі носяться з жіночим оргазмом, а про чоловічий мало хто заїкається. Звичайно, адже для чоловіка досягати оргазму простіше, ніж для жінки. Тож ти просто змушений подбати про свій оргазмі самостійно.

  • Не стався до сексу серйозно

Зайвий пієтет до сексу здатний зіпсувати найприємніший вечір. Якщо ти сприймаєш секс як серйозний марафон, то твоя партнерка починає нервувати й не можемо розслабитися. Тому не бійся пожартувати або посміятися. Легке ставлення до сексу допомагає розкритися й отримати належне задоволення.

 

Читайте також