Вісім видів сексу, які потрібно колись спробувати
21:44 30.01.2017
737

Якщо ви вивчили усю «Камасутру» вздовж і впоперек, це не означає, що ви — гуру сексу. Спробуйте хоча б один з перерахованих видів, — пише «Країна здоров’я».

1.Секс карецца Термін походить від італійського слова carezza, що в перекладі означає «пестити». Його головний секрет — відсутність оргазму або «сухий оргазм», який дозволяє досягти глибокого емоційного зв’язку з партнером. Найкраще займатися карецца вранці. Ніжно посміхайтеся партнеру, частіше дивіться йому в очі, синхронізуйте дихання, обіймайте, повільно погладжуйте і торкайтеся один до одного (принаймні 20 хвилин). Видавайте звуки (але не слова!) задоволення, зробіть партнеру легкий масаж і притисніть вушко до його грудей, щоб почути прискорене серцебиття. Сексологи стверджують, що техніка карецца допомагає обдурити природу і змусити організм виробляти «гормон щастя» окситоцин. Партнери відчувають легкий дурман від статевого акту, якого фактично не було.

2.Секс кікі Кікі — спринтерська дистанція в сексі. Іншими словами, це максимально швидкий секс без попередньої підготовки, в одязі і де попало. Правильне місце? Будь-яке, де вас застане спалах пристрасті: підлога у вітальні, автомобіль або туалет в барі, ліфт, міжповерхова площадка, останній ряд в кіно або чоловіча примірювальна. Правильний час? Чим спонтанніше, тим ефективніше. Правила? Обачність. Не варто голосно стогнати або кричати. Насолода в тиші — важлива частина кікі-сексу.

3.Аквасутра Аквасутра або статевий акт у воді — один з важливих сексуальних трендів цього року. Сексологи віддають ванній кімнаті лідируюче місце в рейтингу нових еротичних приміщень. Занурення у ванну ідеально для ласк, в цей момент м’язи розслабляються, а шкіра стає м’якою на дотик. А душ — для більш агресивного сексу. Не забудьте про техніку безпеки: килимки на дно і спеціальні ручки-тримачі на стіну, щоб полегшити сексуальну позицію і не посковзнутися. Важливе доповнення: будьте пильні — презервативи у воді легко рвуться.

4. OUTDOOR секс Хвиля захоплень outdoor-тренуваннями плавно перейшла в сексуальне русло. Все дуже просто. Виходьте за межі чотирьох стін на свіже повітря, навіть якщо мова йде про заміський садок на дачі. Сексом «поза домом» приємно займатися і вдень, і вночі. Зі збільшенням відкритого простору, появою почуття істинної свободи і завдяки різним природним подразникам, які доторкаються до вашого голого тіла, сила оргазму партнерів ще більше посилюється.

5. Секс-гурме Запропонуйте вашому партнерові розділити з вами еротичну трапезу і погодувати один одного. Сексологи запевняють: ніщо так не збуджує чоловічий апетит в їжі і сексі, як реберця ягняти і морепродукти. Аромат останніх на рівні підсвідомості нагадує їм запах збудженої жінки. Це той рідкісний випадок, коли їсти руками не тільки не забороняється, але і всіляко заохочується. Малюйте солодкими соусами по тілу один одного і не поспішаючи злизувати смачні «фарби» — розігріті і збуджені, ви досягнете небувалої за відчуттями кульмінації.

6. Фітнес-еротика Фізичні навантаження і вплив на наш організм статевого акту можна порівняти з інтенсивним тренуванням у фітнес-центрі. Що й казати, якщо глибокий чуттєвий поцілунок спалює 135 калорій на годину (2-5 калорій в хвилину). А тепер еротична арифметика: якщо ви будете пристрасно цілуватися з партнером по 20 хвилин кожен день, то в підсумку зможете спалити 36 500 калорій в рік і втратити 5 кг у вазі. Невелика прелюдія витрачає 25 калорій. Під час самого статевого акту, в залежності від часу та інтенсивності, спалюється в середньому 100-200 калорій. А кожен оргазм допомагає боротися з 60-100 калоріями.

7. Тантричний секс Все нове — це добре забуте старе. І якщо ще 5-10 років тому над індійської практикою тантричного сексу хихикали в кулак, то зараз — щосили пропагандується це сексуальне вчення. Практика тантри — прагнути випробувати насолоду всім тілом, кожною клітинкою шкіри з кожною новою ласкою. Послідовники тантри рекомендують займатися любов’ю раз на місяць, поступово нарощуючи темп і накопичуючи сексуальну енергію. Велику роль в тантрах, як і в техніці карецца, грають погляд, подих, ласки, масаж і, нарешті, довгий і глибокий оргазм, як винагорода за утримання.

8. Кіберсекс Еротичні прояви в режимі онлайн: всілякі чати сексуального характеру або інтимне спілкування з партнером тут і зараз, з включеною відеокамерою або без неї. До кіберсексу також відноситься його «легка форма» — секс по телефону, відверті повідомлення або листи. За статистикою ним регулярно займається 30% користувачів інтернету. У цього явища є побічний ефект — коли безневинний киберсекс переростає в залежність, він створює емоційні проблеми і зміни в звичайному статевому житті. В цьому випадку його прирівнюють до наркоманії. Інша справа — нешкідливий «аматорський» варіант, для розваги або цікавості.

Читайте також