Як налаштувати чоловіка на секс: 5 способів
18:27 21.11.2016
256

1. Візуальний спосіб
Чоловіки люблять дивитися на жіноче тіло, так достав йому таке задоволення. Але не роби цього банально, прояви фантазію. Наприклад, можна "випадково" забути надіти домашні штани і раз у раз з'являтися перед коханим з голими ніжками. Або надіти майку з значним декольте на голе тіло - тут тобі навіть робити нічого не доведеться, груди "вийдуть на сцену" в найпотрібніший момент (досить красиво нахилитися, ставлячи перед коханим тарілку з вечерею).

2. Тактильний спосіб

Якщо перший натяк не зрозумілий, можна плавно переходити до другого етапу спокушання чоловіка.

Дотики - почни з ніжних, ненав'язливих рухів пальцями по його потилиці, помасуй плечі і задню сторону шиї, плавно перейди до ключиць. Власне, "точок впливу" на чоловічому тілі не менше, ніж на жіночому, тому досить вивчити ерогенні зони свого чоловіка і застосувати ці знання на ділі.

3. "Лобовий" спосіб
Чоловіки такі різні. Кому-то взагалі говорити нічого не треба, можна просто сосочок показати, і справа в капелюсі (або "капелюх" в справі). А кому-то потрібно "в лоб" сказати: ось, сексу хочу.Це звучить трохи грубо, і важко уявити собі ситуацію, як він, наприклад, їсть борщ, а ти тут така раз - і сексу хочу. Але повір, саме в таких моментах криється вся принадність щасливих, наповнених відносин. Владна жінка, яка отримує те, що хоче - еротична фантазія практично будь-якого чоловіка, врахуй це.

4. Розслаблюючі маніпуляції

Якщо не дуже романтичний метод з "сексом в лоб" тобі не підходить, то є ще один безвідмовний варіант збудження - масаж. Перед цим можна разом прийняти душ, ну а після, коли твої гарячі пальці почнуть рухатися по його тілу, ерекція не змусить себе довго чекати. А якщо ти при цьому будеш оголеною, то справа взагалі проста.

5. Ласки
Пеніс - ось він, головний учасник процесу, який так сильно чекає твого дотику. Часто трапляється, що нерви і втома творять з чоловіками нехороші справи - мозок готовий до сексу і хоче його прямо зараз, а ось член відмовляється виконувати подружній обов'язок і ерекція все не настає.

Не біда, все можна виправити, адже пеніс в надійних руках. Почни стимуляцію пальцями і переходь до більш інтенсивних рухів.

Читайте також