Як жінки насправді ставляться до сексу і що потрібно знати чоловікам: поради сексолога
22:16 24.10.2017
263

Багато жінок люблять секс і вважають його найглибшим виявом любові і зв'язку. Але способи сприйняття і вираження сексуальності у них можуть бути відрізнятися від чоловічих, - пише 24 канал.

Про те, як функціонує жіноча сексуальність, як формується збудження і що жінки взагалі відчувають під час сексу розповів сексолог і сімейний терапевт Лорі Уотсон.

Секс починається з голови

Чоловіків часто розчаровує, що жіноче тіло не збуджується моментально. Вся справа тут в гормональному відмінності: тестостерону, який відповідає за фізичне бажання у обох статей, у жінок його набагато менше, ніж у чоловіків.

Каталізатор жіночого збудження – фантазії. Саме з цієї причини в момент початку відносин і закоханості, коли жінка постійно думає про нового партнера, вона легко збуджується.

Бажання і реакції не стабільні

Більшість жінок люблять секс, але їх бажання здатне легко зникнути через втому, образи, фізіологічних проблем, біль або менопаузи. Жінки часто лягають в ліжко налаштованими на секс, але ще не відчувають збудження – його потрібно викликати. При цьому шлях до пікового збудження буває непростий і може займати до 45 хвилин.

Регулярні оргазми теж не така часта штука серед жінок (у порівнянні з чоловіками), але вони необхідні для підтримки вогню. Таким чином, якщо чоловіки люблять різноманітність, то багато жінок готові віддати перевагу перевіреним способам, що гарантують їм насолоду.

Секс залежить від контексту

Гармонія в інтимному житті жінки безпосередньо залежить від відчуття емоційної безпеки і емоційного комфорту. Романтика і спокуси – ті способи, якими чоловік може їх продемонструвати і створити відповідний для сексу контекст.

Секс– це тільки частина любові

Секс, балаканина, прогулянки, спільна робота, управління будинком і сім'єю в команді, святкування, подарунки і прихильність – для жінок це все складові любові. Секс є однією з них, але не найголовнішою.

Секс – це прояв любові

Жінка абсолютно точно не зобов'язана займатися сексом, коли не хоче, але часом вона може задовольнити потребу в сексі свого партнера, навіть якщо сама не дуже розташована. У теплих і доброзичливих відносинах це не жертва, а справжній подарунок любові.

Читайте також