Занадто частий секс заважає завагітніти
21:24 28.04.2017
261

Якщо молода пара одружилася та бажає народити дитину, не потрібно займатися сексом щодня.

Про це Gazeta.ua розповів Юрій Зеседа, доктор медичних наук, сексолог, уролог-андролог.

"Приходить пара. Кажуть, що мають активне сексуальне життя, часом по 3-4 рази на день. В нього дружина - перша, раніше сексуальних контактів не мав. Провели обстеження обох, здорові. А завагітніти не можуть більше року. Це тому, що не дають тілу відпочити", - розповідає лікар.

Для того, щоб була вдала атмосфера для зачаття дитини, пара має обмежити кількість сексуальних стосунків. Мати статевий акт не частіше, як 2-3 рази на тиждень.

"Сперматозоїди мають дозрівати. А при частому контакті вони просто не встигають це зробити. Щоб настала вагітність мусить бути хороша концентрація сперми. Коли я порадив молодим людям робити паузи, через місяць завагітніли", - розповідає Юрій Заседа.

У випадку, коли при правильній регулярності впродовж року пара не може зачати дитину, лікар рекомендує проходити додаткові обстеження.

"Якщо пара зійшлася, почала статеве життя. Вагітність має настати у найближчі пів року. Можна почекати до року. Якщо не завагітніли - жінці треба йти до гінеколога і зайнятися регуляцією циклу, перевірити стан гормонів, яйцеклітини. Чоловікові - до андролога, зробити спермограму, аналізи на стан антитіл та наявність статевих інфекцій, перевірити простату", - каже лікар.

Жінка може багато років намагатися завагітніти та терпіти поразку через причини, які не пов'язані з жодним фізіологічним захворювань, а лише тому, що потерпають від постійного стресу у родині, на роботі чи в середовищі, яке її оточує.

Читайте також