Єлизавета Ястремська все ж таки буде представляти Україну на конкурсі “Міс Всесвіт”
21:00 05.05.2021
408

Міс Україна" Єлизавета Ястремська полетіла в Сполучені Штати Америки представляти Україну на конкурсі "Міс Всесвіт", який цьогоріч відбудеться в Маямі.

Хто така Єлизавета Ястремська:

  • Дівчина народилася в Києві
  • Вона володіє кількома іноземними мовами
  • Проходила курси візажистів і закінчила школу телеведучих
  • Працювала моделлю і встигла побувати на сторінках багатьох відомих журналів таких як Playboy, XXL, L’officiel, Наталі, Ліза

Раніше  повідомлялось що Єлизавета Ястремська не змогла отримати візу в США. Відомо, що через цю обставину, участь Ястремської в "Міс Всесвіт" опинилася під великим питанням. Конкурс відбудеться вже 16 травня 2021 року.

Президент конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова зробила звернення до тимчасової повіреної у справах США Христини Квін і вибачилася за незручності. 

Філімонова заявила, що тимчасова повірена у справах США проявила до учасниці конкурсу від України гостинність і компетентно розглянула її візову справу. 

На разі відомо що все ж таки Єлизавета Ястремська буде брати участь  у конкурсі де також будуть представниці з 74 країн світу. Фінал запланований на 17 травня о 3:00 за київським часом.

Українську представницю до конкурсу готувала велика команда. Ястремська працювала над дефіле, ораторським мистецтвом та хореографією. Дівчина взяла з собою п'ять валіз з одягом та прикрасами.

Для представниці України протягом місяця майстри створювали національний костюм. Для його створення використали чорний та білий атлас. Вага костюму — 7 кілограмів.

 

Читайте також