Харві Вайнштейн оскаржив вирок у справі про зґвалтування
19:33 06.04.2021
253

Адвокати Харві Вайнштейна оскаржили вирок Верховного суду Нью-Йорка від березня 2020 року, коли продюсера засудили до 23 років позбавлення волі за зґвалтування і сексуальні домагання. Про це повідомляє CBS.

За словами захисників, вони подали в суд апеляцію на 166 сторінок, в якій вказують на численні порушення, допущені в ході судового розгляду. Адвокат Баррі Камінс назвав вирок Вайнштнейну «суворим і надмірним».

Юристи також звинувачують в упередженості суддю Манхеттена Джеймса Берка, який завжди дозволяв прокуратурі залучати все нових свідків у процесу. Ще суд відмовився видалити присяжного, який написав роман «про хижого літнього чоловіка» - адвокати порахували, що автор такого тексту може бути зацікавленою особою.

Голлівудські актриси звинуватили Вайнштейна в сексуальних домаганнях в жовтні 2017 року. Процес над продюсером проходив з січня 2020 року, суд визнав його винним за двома з п'яти пунктів звинувачення, а в січні 2021 року зобов'язав компанію Вайнштейна виплатити жертвам компенсацію в $ 17,1 млн.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також