На ювілейній церемонії YUNA 2021 виступить рекордна кількість артистів
19:03 11.05.2021
267

Організатори 10-ої ювілейної церемонії Національної музичної премії YUNA  назвали повний лайн-ап концертної частини премії 2021. Свої ексклюзивні виступи для грандіозного шоу, яке відбудеться 12 травня 2021 року у київському Палаці «Україна», готують The HARDKISS, ТНМК, MONATIK, Lida Lee, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та KOZAK SYSTEM, Артем Пивоваров, Alina Pash, TVORCHI, Оля Цибульська, Олег Кензов, KAMALIYA, NIKITA LOMAKIN, Євген Хмара, а також переможниці першого та другого конкурсу YUNA Junior Крістіна Жуковська та Анастасія Балог. Загалом буде представлено 16 виступів — це рекордна кількість музичних номерів у рамках шоу YUNA за 10 років існування премії.

Традиційно деталі виступів та пісні, які виконають артисти, залишаються таємницею до самого дня проведення церемонії.

Цього року вся країна матиме можливість слідкувати за церемонією нагородження переможців у прямому ефірі та наряду з гостями шоу першою дізнаватиметься імена лауреатів у 17 номінаціях, а також ім’я артиста, який отримає статуетку за особливі досягнення у музиці. Це стало можливим завдяки офіційному транслятору YUNA 2021 — головному музичному каналу країни — М1. 12 травня рівно о 20:00 в ефірі каналу розпочнеться пряма трансляція довгоочікуваного музичного шоу.

Нагадаємо, головним ведучим церемонії стане один із найбільш затребуваних ведучих України — шоумен Володимир Остапчук, а у частині програми до нього долучиться співведуча Маша Виноградова, телеведуча музичного каналу М1. 

Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення.


 

Читайте також