Власний «модний місяць» проведуть TikTok одночасно зі світовими тижнями моди
17:47 11.09.2020
265

 

Cоцмережа TikTok запускає спеціальну програму, приурочену до Тижнів моди в Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі. Паралельно з ними на платформі TikTok транслюватимуться покази та інтерв'ю з інфлюенсерами. «Модний місяць» стартував 11 вересня і триватиме аж до 8 жовтня, анонсує  Журнал Esquire

Так, в TikTok можна буде побачити трансляцію показу Saint Laurent (бренд відмовився від участі в рамках Паризького тижня моди і проведе своє шоу окремо) і JW Anderson, а бренд Alice + Olivia створив спеціальну капсульну колекцію для цієї події.

Крім показів, на глядачів чекають прямі ефіри з блогерами Wisdom Kaye і Ariam, спеціальна програма бренду Puma, який запросив для спільного проекту темношкірих художників, і не лише.

«Ми бачимо, як індустрія моди переосмислює, що розкіш означає для сучасної культури і суспільства, в тому числі і за допомогою TikTok», - пояснила керівниця партнерських програм TikTok в галузі модного контенту Сесе Ву.

Тижні моди, які почнуться з Нью-Йоркської 13 вересня, в цьому сезоні здебільшого пройдуть у діджитал-форматі через пандемію коронавірусу, проте деякі бренди готують офлайн-шоу з дотриманням запобіжних заходів (наприклад, Burberry проведуть показ без глядачів),  поєднавши їх з онлайн-трансляціями.

 

Читайте також