День конфліктів та сварок: астрологи розповіли, чого слід очікувати українцям у суботу
20:20 08.01.2021
256

Астрологи попереджають, що 9 січня може стати для всіх знаків зодіаку днем негативної енергетики, яка буде схиляти до сварок і конфліктів навіть найбільш врівноважених і миролюбних людей.  З'ясування стосунків користі не принесе, а енергії, яку можна було б витратити на більш продуктивні заняття, відніме багато, тому краще від них відмовитися. Небажано також дивитися на оточення зверхньо, випинати власну персону, хвалитися, а також злословити і пліткувати, передає ТСН. 

Тож, що підготували зірки для всіх знаків зодіаку:

Гороскоп на 9 січня для Овнів

Під забороною будь-які фінансові операції, навіть якщо це буде всього лише обдумування покупок, які необхідно зробити найближчим часом: в план вкрадеться прикра помилка.

Гороскоп на 9 січня для Тельців

Необхідно відмовитися від будь-якої активної діяльності: вона відніме так багато фізичних сил, що на наступний день ви ризикуєте почуватися слабкими і ні до чого не придатними.

Гороскоп на 9 січня для Близнят

Цього дня небажано розкидатися своїми силами, хапаючись то за одне, то за інше заняття: успіху доможеться тільки той, хто зуміє зосередитися на чомусь одному.

Гороскоп на 9 січня для Раків

День, коли в усьому необхідно дотримуватися помірності: будь-які надмірності не найкращим чином позначаться як на фізичному, так і на моральному стані.

Гороскоп на 9 січня для Левів

Відпочити і відновити сили вдасться тільки тим, хто зможе по-справжньому розслабитися: найкращим відпочинком в цей час стануть релакс і медитація під заспокійливу музику.

Гороскоп на 9 січня для Дів

Небажано не тільки ставати до реалізації нових проектів, але і продумувати, з якого боку до них підступитися: ні до чого путнього додуматися все одно не вдасться.

Гороскоп на 9 січня для Терезів

Бажано — якщо, звичайно, вдасться така можливість — обмежити спільне проведення часу з коханою людиною: тісне спілкування загрожує сварками і конфліктами.

Гороскоп на 9 січня для Скорпіонів

Так вже встануть зірки, що вам цього дня краще не виходити з дому: покинувши його стіни, ви обов'язково знайдете пригоди на свою голову, в той час як вдома у вас буде достатньо турбот і клопоту.

Гороскоп на 9 січня для Стрільців

Дуже важливо утриматися від порожніх розмов і суперечок на рівному місці, інакше не уникнути конфліктів, які будуть мати серйозні і довготривалі наслідки.

Гороскоп на 9 січня для Козорогів

Зірки рекомендують вам не виходити з ролі «сірих кардиналів» — не виділятися з загальної маси людей, які вас оточують, це може негативно позначитися на взаєминах із ними.

Гороскоп на 9 січня для Водоліїв

Справам можна присвятити тільки першу половину дня, друга більше підійде для відпочинку, особливо якщо він так чи так  буде пов'язаний із творчістю — креативні здібності будуть вирувати.

Гороскоп на 9 січня для Риб

Зірки рекомендують вкрай обережно поводитися з грошима: не носити з собою великі суми готівкою, щоб не втратити, і не робити непродуманих, спонтанних покупок.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також