У соцмережах пропонують бойкотувати гру Hogwarts Legacy по всесвіту «Гаррі Поттера» — через звинувачення у трансфобії на адресу Джоан Роулінг
15:01 22.01.2023
309

Частина фанатів «Гаррі Поттера» закликає бойкотувати майбутню гру Hogwarts Legacy («Спадщина Хогвартсу»), оскільки гроші від її продажу отримає обвинувачена в трансфобії Джоан Роулінг. Про це повідомляє Forbes.

Роулінг, автор франшизи про "хлопчика, який вижив", отримає від творців гри виплати за використання ліцензії. При цьому розробники гри зі студії Avalanche Software, що належить Warner Bros., зазначали, що Роулінг не брала участі у створенні гри.

Незважаючи на те, що багато ЗМІ звернули увагу на конфлікт між фанатами, викликаний майбутнім виходом гри, більшість користувачів соцмереж схиляються до того, щоб розмежовувати особистість автора та його твори, і іронічно ставляться до звинувачень у трансфобії на адресу Роулінг.

Дія гри, реліз якої на PlayStation 5 запланований на 10 лютого, розгортається у фентезійному всесвіті «Гаррі Поттера» у XIX столітті, за 200 років до сюжету книг та фільмів. Все починається з того, що 15-річний головний герой отримує запрошення до школи чарівництва та чаклунства Гоґвортс.

А головним лиходієм виступить гоблін Ранрок, який ненавидить чарівників і хоче підняти повстання. Цього персонажа немає у книгах про Гаррі Поттера. Ранроку допомагає темний маг Віктор Руквуд — у книгах і фільмах згадується його прямий нащадок Август Руквуд, один із смертельних пожирачів.

 

Автор: Марк Ткаченко
Читайте також