20 тонн продуктів харчування та одягу «Українська команда» роздасть родинам з дітьми та внутрішньо переміщеним особам в регіонах
15:01 13.11.2023
259

«Українська команда» доставила в Україну 20 тонн продуктів харчування та іншої гуманітарної допомоги, яку допомогли зібрати французькі партнери. Цей вантаж призначений для багатодітних, малозабезпечених сімей з дітьми та переселенців. Про це повідомила у Facebook «Українська команда».

 

«Українська команда» продовжує допомагати всім, хто постраждав від війни. Сьогодні ми доставили в Україну цілу фуру гуманітарного вантажу, близько 20 тонн. Зокрема, дитяче харчування, шоколад, інші продукти, одяг, які допомогли зібрати наші французькі партнери з Doc4Ukraine. Незабаром допомогу отримають  малозабезпечені, багатодітні сім’ї, родини переселенців та інші вразливі категорії», - повідомив волонтер «Української команди» Орест Криштафович.

Зараз вантаж розподіляється по регіонам, зазначили в «Українській команді».

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» з початку війни надала допомогу військовим та цивільним більш ніж на чверть мільярда гривень. Це понад 1330 тон вантажів, які отримали 265 тисяч українців на фронті і в тилу.

Також повідомлялося, що «Українська команда» оголосила збір на хотпаки для 50 тисяч бійців на передовій. Для цього потрібно зібрати 7 мільйонів гривень.

Video file
Автор: Анна Макарчук
Читайте також