рф витратила дві третини боєприпасів, - розвідка Естонії
18:42 25.11.2022
264
Війська РФ витратили майже дві третини своїх боєприпасів в Україні, стверджує глава розвідцентру Сил оборони Естонії Марго Гросберг. Через це, за його даними, зменшилася наступальна активність окупантів.

Про це повідомляє ERR.

"За економного витрачання боєприпасів Росії вистачить ресурсу для обмежених операцій ще приблизно на місяць. РФ зараз займається накопиченням боєприпасів для весняних атак", - заявив Гросберг.

Саме через дефіцит боєприпасів РФ мусить шукати можливості отримання ракет та іншої зброї у Ірану та КНДР. Голова розвідцентру заявляє, що земля розмокла через дощі та не дозволяє широко використовувати важку техніку, а зниження атмосферного тиску, дощі та низька хмарність обмежують застосування повітряних засобів.

"Через це воєнні операції можуть проводитися лише невеликими підрозділами та на обмеженій території. Це сприяє оборонним операціям та незручно для наступальних дій", - пояснює Гросберг.

Активні бойові дії можуть розпочатись в середині грудня, коли земля зможе промерзнути. Проте РФ хоче отримати перепочинок у важкій для неї ситуації та підготуватися до нового нападу.

Автор: Кристина Мельник
Читайте також