Росія розпочала нову тактику війни — Подоляк
19:03 02.07.2022
301

Нова тактика Росії — бити по житлових кварталах і тиснути на західні політичні еліти, щоб примусити Україну сісти за стіл переговорів.

Про це сказав радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв'ю 24 каналу.

"росія змінила тактику. Вона зараз атакує більш потужно крилатими ракетами наші міста. Чому? Оскільки з військового погляду вони (росіяни - ред.), як з'ясувалося, воювати не дуже якісно вміють", - сказав Подоляк.

За його словами, росіяни перейшли до концепції війни, де хочуть вибудувати масштабні панічні настрої в Україні, залякати людей і змусити їх тиснути на уряд, щоб влада пішла на певні поступки Росії. Росіяни абсолютно не зважають на те, як світ реагує на атаки крилатими ракетами житлових кварталів, додав Подоляк.

“Вони примушують наших людей тиснути на уряд, щоб ті сказали "ходімо на якісь територіальні поступки", — пояснив посадовець.

Також, за його словами, росія вкладає гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн для того, щоб вони їх підтримували.

"Сьогодні вийшла нова стаття пана Кіссинджера, де він знову каже: "Нумо робити певні територіальні поступки, тоді буде можливість закінчити війну", - додав Подоляк.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також