Зеленський у Британії закликав надати Україні літаки
17:39 08.02.2023
254

Президент України Володимир Зеленський закликав Велику Британію надати Україні літаки та назвав українських пілотів королями. Про це він сказав під час виступу у британському парламенті.

“В Україні сьогодні кожен пілот Повітряних Сил — це король. Лише для нас звичайно. Оскільки їх насправді так мало і вони такі цінні для нас. Наші королі роблять все можливе й неможливе для того, щоб рятувати життя і вони сподіваються на отримання нових літаків”, — зазначив Зеленський.

Зеленський подякував британцям за їхню хоробрість у допомозі Україні під час війни з Росією. Сказав, що Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з Україну з перших хвилин повномасштабного вторгнення РФ. Він згадав колишнього прем'єра Британії Бориса Джонсона.

«Борисе, ти об'єднав інших в той момент, коли це здавалось абсолютно неможливим», – наголосив Зеленський.

Президент наголосив, що на початку Другої світової війни Британія одразу стала на сторону добра, так само як зробила це і зараз.

«Добро завжди переможе. Ми знаємо, що Росія програє. І ми знаємо, що наша перемога змінить світ – і це та зміна, якої світ давно чекав. І Велика Британія іде разом з нами. Це буде перемога над самою ідеєю війни. І будь-хто, будь-який агресор знатиме, що з ним станеться, якщо він спробує атакувати світовий порядок», – сказав глава держави.
 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також