На Київщині триває операція «Мак»
16:20 18.07.2018
252

Щодня правоохоронці в різних районах області виявляють на присадибних ділянках громадян незаконні посіви коноплі та маку.

Вчора працівники Білоцерківського відділу поліції під час обшуку на території домоволодіння 30-річного місцевого жителя та його 60-річної матері виявили 69 кущів конопель. Вони росли в горщиках у будинку й на присадибній ділянці. Господар пояснив, що вирощував нарковмісні рослини для приготування лікарських засобів, не плануючи продавати.

Також, на присадибній ділянці 28-річного жителя села Пологи Васильківського району поліцейські виявили півсотні кущів конопель.

По декілька рослин вилучили для проведення експертизи, решту правоохоронці спалили.

За цими фактами проводяться досудові розслідування у рамках відкритих кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України.

За цю протизаконну діяльність підозрюваним загрожує покарання – штраф, або арешт до 6 місяців чи обмеження волі до 3-х років. За посів або вирощування снотворного маку у кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин – позбавлення волі від 3 до 7 років.

Джерело: KyivTime

Читайте також